GE IS220PIOAH1A Arcnet Interface I/O Module
Description
| Manufacture | GE |
| Model | IS220PIOAH1A |
| Ordering information | IS220PIOAH1A |
| Catalog | MARK VIe |
| Description | GE IS220PIOAH1A Arcnet Interface I/O Module |
| Origin | United States (US) |
| HS Code | 85389091 |
| Dimension | 16cm*16cm*12cm |
| Weight | 0.8kg |
Details
The IS220PIOAH1A is an ARCNET Interface Module or Arcnet I/O pack used in Mark VIe Excitation Control systems.
IS220PIOAH1A is a Communications Bridge I/O pack.














