Bently Nevada 330106-05-30-10-02-05 3300 XL 8 mm Reverse Mount Probes
Description
| Manufacture | Bently Nevada |
| Model | 330106-05-30-10-02-05 |
| Ordering information | 330106-05-30-10-02-05 |
| Catalog | 3300XL |
| Description | Bently Nevada 330106-05-30-10-02-05 3300 XL 8 mm Reverse Mount Probes |
| Origin | United States (US) |
| HS Code | 85389091 |
| Dimension | 16cm*16cm*12cm |
| Weight | 0.8kg |
Details














