ABB YPM105A YT204001-BH Digital Input Board
Description
| Manufacture | ABB |
| Model | YPM105A |
| Ordering information | YT204001-BH |
| Catalog | ABB VFD Spares |
| Description | ABB YPM105A YT204001-BH Digital Input Board |
| Origin | Finland |
| HS Code | 85389091 |
| Dimension | 16cm*16cm*12cm |
| Weight | 0.8kg |















