ABB YPC105A YT204001-HE Advanced Output Distributor Module
Description
| Manufacture | ABB |
| Model | YPC105A |
| Ordering information | YT204001-HE |
| Catalog | ABB VFD Spares |
| Description | ABB YPC105A YT204001-HE Advanced Output Distributor Module |
| Origin | United States (US) |
| HS Code | 85389091 |
| Dimension | 16cm*16cm*12cm |
| Weight | 0.8kg |
Details















