ABB SCYC50012 58052388A Driver Board
Description
| Manufacture | ABB |
| Model | SCYC50012 |
| Ordering information | 58052388A |
| Catalog | ABB VFD Spares |
| Description | ABB SCYC50012 58052388A Driver Board |
| Origin | Finland |
| HS Code | 85389091 |
| Dimension | 16cm*16cm*12cm |
| Weight | 0.8kg |














