ABB PMKHRMBRC3000A Redundancy Cable for Ctrl/Comm
Description
| Manufacture | ABB |
| Model | PMKHRMBRC3000A |
| Ordering information | PMKHRMBRC3000A |
| Catalog | ABB Bailey INFI 90 |
| Description | ABB PMKHRMBRC3000A Redundancy Cable for Ctrl/Comm |
| Origin | Sweden |
| HS Code | 85389091 |
| Dimension | 16cm*16cm*12cm |
| Weight | 0.8kg |















