ABB FE64122061 CAPACITOR GRF30
Description
| Manufacture | ABB |
| Model | FE64122061 |
| Ordering information | FE64122061 |
| Catalog | ABB VFD Spares |
| Description | ABB FE64122061 CAPACITOR GRF30 |
| Origin | Finland |
| HS Code | 85389091 |
| Dimension | 16cm*16cm*12cm |
| Weight | 0.8kg |

| Manufacture | ABB |
| Model | FE64122061 |
| Ordering information | FE64122061 |
| Catalog | ABB VFD Spares |
| Description | ABB FE64122061 CAPACITOR GRF30 |
| Origin | Finland |
| HS Code | 85389091 |
| Dimension | 16cm*16cm*12cm |
| Weight | 0.8kg |