ABB FA2004 3BSC630036R2 LINEAR FLASH
Description
| Manufacture | ABB |
| Model | FA2004 |
| Ordering information | 3BSC630036R2 |
| Catalog | ABB VFD Spares |
| Description | ABB FA2004 3BSC630036R2 LINEAR FLASH |
| Origin | CN |
| HS Code | 85389091 |
| Dimension | 16cm*16cm*12cm |
| Weight | 0.8kg |

| Manufacture | ABB |
| Model | FA2004 |
| Ordering information | 3BSC630036R2 |
| Catalog | ABB VFD Spares |
| Description | ABB FA2004 3BSC630036R2 LINEAR FLASH |
| Origin | CN |
| HS Code | 85389091 |
| Dimension | 16cm*16cm*12cm |
| Weight | 0.8kg |