ABB CM577-ETH Ethernet Switch
Description
| Manufacture | ABB |
| Model | CM577-ETH |
| Ordering information | CM577-ETH |
| Catalog | ABB Procontic AC31 |
| Description | ABB CM577-ETH Ethernet Switch |
| Origin | Germany |
| HS Code | 85389091 |
| Dimension | 16cm*16cm*12cm |
| Weight | 0.8kg |

| Manufacture | ABB |
| Model | CM577-ETH |
| Ordering information | CM577-ETH |
| Catalog | ABB Procontic AC31 |
| Description | ABB CM577-ETH Ethernet Switch |
| Origin | Germany |
| HS Code | 85389091 |
| Dimension | 16cm*16cm*12cm |
| Weight | 0.8kg |